Vymazať filter
22. novembra, 2018 | št | 10:00
17 €
Uložiť
17 €
Uložiť

(ne)Konferencia Gastrolove

by Bprom s.r.o. klub pod lampou Partizánska 2, 81103 Bratislava, Slovenská republika 22. novembra, 2018 | št | 10:00 Pridaj do kalendára
17 €

Popis

Je veľa tém, ktoré trápia podnikateľov, ale aj študentov pri práci v gastronómii. Mnohé sú akoby zahalené rúškom tajomstva a predsa len ukrývajú recept na úspech v tejto oblasti.

Rozhodli sme sa, že popri práci na jedinečnej knihe (ne)učebnica Gastrolove, kde rozoberáme aktuálne témy určené výlučne pre gastronómov, a predsa také, o ktorých sa v učebniciach a na blogoch veľa nedozviete, pripravíme aj konferenciu s top odborníkmi z oblasti ako marketing, etiketa, cenotvorba, personalistika, či tvorba konceptu. Nechýbať budú ani témy ako káva, či kuchyňa, ale aj pokladničný systém. Tí, ktorí sa obávajú krízy môžu zvážiť krízový manažment, ale aj franšízu.

Nakoľko sledujeme aj súčasné konferencie pre gastronómov, rozhodli sme sa vstúpiť aj do tejto oblasti a priniesť menej reklamy, ale viac užitočných informácií, ktoré vám aj reálne pomôžu.  A najmä, konferenciu si budú môcť dovoliť aj študenti. Za cenu obeda v Bratislave sme pripravili pre vás nabitý program plný skvelých myšlienok a inšpirácií.

Na konferencii je zabezpečený pitný režim ( káva, voda) a občerstvenie. Súčasťou podujatia bude aj tombola o vecné ceny.

Naši mentori, ktorých prácu už roky sledujeme, prinášajú svoj pohľad na úspešnú prácu nielen v kaviarenskom a reštauračnom biznise, ale aj v hotelierstve.

Na (ne)konferencii GastroLove predstavia odborníci tieto témy:

Prax a práca na sebe:

Peter Škoda, HR manažér hotela Kempinski High Tatras

Peter Škoda sa vo svojom živote riadi mottom, že vždy existuje cesta a jeho rolou je pomôcť ju druhým ľuďom objaviť. Popri vzdelávaní sa v oblasti teológie, neskôr psychológie a pri získavaní pracovných skúseností, si Peter rozširoval svoj sociálny obzor a začal sa zameriavať na medziľudské vzťahy. Záujem o druhých ľudí ho viedol postupne až k práci lektora, kouča, konzultanta a v posledných rokoch HR manažéra pre Grand Hotel Kempinski High Tatras. "Povzbudzovať ostatných tak, aby v sebe objavili to najlepšie a dosiahli svoje ciele, sa stali pre mňa náplňou a motiváciou môjho vlastného života. Snažím sa ľuďom ukazovať, že nie je vôbec ťažké posúvať sa dopredu. Stačí len chcieť a pozorne počúvať svoje vnútro a rozpoznať čas určený pre pozitívnu zmenu", tvrdí. V rámci našej (ne)konferencie rozoberie tému "Prax a práca na sebe" a skúsi motivovať mladých, aby sa nebáli profesnej cesty, ktorá ich v živote čaká.  Pretože na jej konci môže byť sladká odmena v podobe úspechu.

Brandbuilding. Budovanie značky je základ a pomôže vám dostať váš podnik o dva levely vyššie.

Jakub Čech, CEO reklamnej agentúry daren&curtis

Už na gymnáziu robil grafiku pre školský časopis. Vášeň pre reklamu ho zlákala na vysokú školu, kde vyštudoval marketingovú komunikáciu. V roku 2004 založil reklamnú agentúru daren&curtis a odvtedy pomáha značkám rásť, nájsť svoju identitu a smer, ktorým sa vydať. Rozumie, že emócie sú v podnikaní dôležité a že ľudia sa nerozhodujú iba rozumom. Jakub Čech pomáhal s brandbuildingom Medusa Group pri expanzii do Viedne a vám pomôže vybudovať úspešnú značku a využiť internet vo svoj prospech. Čo to ten brandbuilding vlastne je a prečo je dôležitý?

Krízový manažment. Ako vytiahnuť svoj podnik z krízy?

Michal Fajin, odborník na krízovú komunikáciu

Michal Fajin sa v gastronómii pohybuje už od svojej mladosti. Na strednej škole sa mu podarilo získať stáž, o akej sa mu ani nesnívalo – obsluhoval aj samotného pápeža. Okrem toho je skúseným krízovým manažérom, z červených čísel dostal nejeden slovenský hotel.  Ako pracovať racionálne, keď sa skrátka nedarí a podľa čoho si určiť priority?

Ako zmanažovať procesy v kuchyni, aby dobre fungovala?

Tomáš Tejbus, Folks Truck

Čo všetko musí mať človek v sebe, aby bol nielen dobrým šéfkuchárom, ale aj manažérom? To vám prezradí Tomáš Tejbus, ktorý je známy nielen z televíznych obrazoviek (účinkoval v relácii „Slovensko chutí“), ale najmä medzi odbornou verejnosťou a gurmánmi.  Ako vníma rozdiel medzi najvyššou formou gastronómie a medzi foodtruckom? Existuje odlišnosť v surovinách, príprave či v cenotvorbe?

Viete ako sa správať na rajóne? Čo sa smie a čo nie?  (alebo etiketa vám môže zachrániť zadok)

Simona Myslikovjanová, špecialista na business etiketu

V oblasti gastronómie pôsobí už viac ako 20 rokov. Klientom pomáha s rozvojom podnikania, učí ich hospodáriť a svoje skúseností odovzdáva ďalej aj ako lektorka a  špecialistka na biznis etiketu. Simona Myslikovjanová je profesionálkou a lektorkou roka 2017, ktorá má chuť neustále sa zdokonaľovať a odhaľovať boľavé miesta nielen gastronomických podnikov. Ktorými pravidlami etikety by sa mal riadiť obsluhujúci personál a čo robiť s hosťom, ak obťažuje ostatných? 

Zaujíma vás franšíza? Aké sú jej výhody a úskalia?

Ivan Malinka, majiteľ Moods Bakery and Coffee

Podnikať v gastronómii bolo jeho snom. A tak vymenil reklamnú branžu za svoju prvú reštauráciu, ktorá však nebola úspešná. Poučil sa z chýb a skúsil to s raňajkovým konceptom Moods, ten sa rozrástol po celej Bratislave. Postupne však zistil, že ak si chce udržať kvalitu, musí znížiť počet prevádzok – na dnešné dve – a aj to je podľa jeho slov ešte stále veľa. Vtedy sa Ivan Malinka so svojimi obchodnými partnermi rozhodli vydať cestou franšízy. Ako sa podniká na Slovensku pomocou licencie v gastrobiznise a kto ocení jej výhody?

Ako vytvoriť dokonalý koncept?

Viktor Mészáros, spolumajiteľ Café Štefánik

Na vysokej škole vyštudoval cestovný ruch a hotelierstvo, kaviarne prevádzkuje už desiaty rok a v dedinke Ivanka pri Dunaji vytvoril ikonu, kam na kávu chodia ľudia z celého okolia. Spolu s kolegyňou Katarínou Bachorovou postavili svoj podnik na výbornom koncepte – vzdávajú ním hold a zároveň si pripomínajú jedného z najvýznamnejších Slovákov Milana Rastislava Štefánika. Čo by podľa Viktora nemalo chýbať dobrému konceptu kaviarne a prečo by mal majiteľ pracovať vo svojej prevádzke?

Manuál pre zamestnancov je základ. Ako ho zostaviť?

Mária Krišová a Karol Ryník, Purista

Pre svojich zamestnancov vytvorili manuál, ktorý ich mal naučiť, ako napríklad postupovať pri podnapitom hosťovi alebo prečo dojčiacej mamičke odporučiť radšej cappuccino z ristretta než z bezkofeínovej kávy. S čím vám pri podnikaní pomôže manuál pre zamestnanca a čo v ňom nesmie chýbať?

„Centrálny mozog“ vášho podniku: Ako si vybrať pokladničný systém?

Zuzana Vojteková, Papaya POS

Pokladnica je zákonná povinnosť a mnohí tak k nej i pristupujú – toto „nutné zlo“ odbavia najlacnejším možným riešením. Správne vybraný pokladničný systém však dokáže podnikateľom v gastronómií uľahčiť prácu, zefektívniť procesy v prevádzke i poskytnúť lepší prehľad o jej fungovaní. Ako teda zvoliť ten pravý?

Ďakujeme a tešíme sa na Vás na našej (ne)Konferencii už 22.11.2018 o 10:00 v klube pod lampou.

Kompletný program našej (ne)Konferencie Gastrolove.

9:45-10:00 Registrácia

10:00 - 10:30 Prax a Práca na sebe, Peter Škoda, Grand Hotel Kempinski High Tatras
10:30-11:00 Brandbuilding. Budovanie značky je základ., Jakub Čech, daren&curtis
11:00-11:30 Krízový manažment - ako vytiahnuť svoj podnik z krízy? Michal Fajin
11:30-12:00 Viete ako sa správať na rajóne? Čo sa smie a čo nie? (alebo etiketa vám môže zachrániť zadok), Simona Myslikovjanová, SiMyCo sro

12:00-12:45 Coffee Break a Live cooking spoločnosti A-Z Gastro

12:45-13:15 - Ako zmanažovať procesy v kuchyni? Tomáš Tejbus, Folks Truck
13:15-13:45 Zaujíma vás franchíza? Aké sú jej výhody a úskalia? Ivan Malinka, Moods Bakery & Coffee
13:45-14:15 Ako vytvoriť dokonalý koncept? Viktor Meszároš, Café Štefánik

14:15 - 14:30 Coffee Break

14:30-15:00 Manuál pre zamestnancov je základ. Ako ho zostaviť? Mária Krišová a Karol Ryník, Purista
15:00- 15:25 "Centrálny mozog vášho podniku" Ako si vybrať pokladničný systém? Zuzana Vojteková, Papaya POS: pokladní systém

15:25-15:30 Tombola o vecné ceny od partnerov

15:30 - 16:00 networking

 

 

http://gastrolove.sk

 

Záleží nám na dobrej gastronómii na Slovensku.

Miesto

klub pod lampou
Partizánska 2
81103 Bratislava
Slovenská republika

Pozrieť na mape

Kontakt na organizátora

Bprom s.r.o.

gutka@gastrolove.sk

Fakturačné údaje

Bprom s.r.o.

Agátová 18,
90027 Bernolákovo
Slovenská republika

IČO: 51489775
DIČ: 120721471

Podobné eventy

19okt
09:00
so
19október
09:00
sobota
Detail eventu

Biznis Konferencia pod Tatrami

ŠPORTOVÁ 1397/1, 05801 POPRAD, Slovenská republika 24 €
Uložiť
22okt
17:00
ut
22október
17:00
utorok
Detail eventu

SLOVCA - VENTURE CAPITAL A INOVÁCIE NA SLOVENSKU

Hviezdoslavovo námestie 176/20, 811 02 Bratislava - Staré Mesto, Slovenská republika 9,9 €
Uložiť
23okt
09:00
st
23október
09:00
streda
Detail eventu

Konferencia DNA Lídra

Viedenská cesta 10, 85101 Bratislava, Slovenská republika 48 € - 198 €
Uložiť
24okt
09:00
št
24október
09:00
štvrtok
Detail eventu

Speed Networking

Kominárska 1552/3c, 831 04 Bratislava Bratislava, Slovenská republika 16,8 €
Uložiť
Popis

Popis

Je veľa tém, ktoré trápia podnikateľov, ale aj študentov pri práci v gastronómii. Mnohé sú akoby zahalené rúškom tajomstva a predsa len ukrývajú recept na úspech v tejto oblasti.

Rozhodli sme sa, že popri práci na jedinečnej knihe (ne)učebnica Gastrolove, kde rozoberáme aktuálne témy určené výlučne pre gastronómov, a predsa také, o ktorých sa v učebniciach a na blogoch veľa nedozviete, pripravíme aj konferenciu s top odborníkmi z oblasti ako marketing, etiketa, cenotvorba, personalistika, či tvorba konceptu. Nechýbať budú ani témy ako káva, či kuchyňa, ale aj pokladničný systém. Tí, ktorí sa obávajú krízy môžu zvážiť krízový manažment, ale aj franšízu.

Nakoľko sledujeme aj súčasné konferencie pre gastronómov, rozhodli sme sa vstúpiť aj do tejto oblasti a priniesť menej reklamy, ale viac užitočných informácií, ktoré vám aj reálne pomôžu.  A najmä, konferenciu si budú môcť dovoliť aj študenti. Za cenu obeda v Bratislave sme pripravili pre vás nabitý program plný skvelých myšlienok a inšpirácií.

Na konferencii je zabezpečený pitný režim ( káva, voda) a občerstvenie. Súčasťou podujatia bude aj tombola o vecné ceny.

Naši mentori, ktorých prácu už roky sledujeme, prinášajú svoj pohľad na úspešnú prácu nielen v kaviarenskom a reštauračnom biznise, ale aj v hotelierstve.

Na (ne)konferencii GastroLove predstavia odborníci tieto témy:

Prax a práca na sebe:

Peter Škoda, HR manažér hotela Kempinski High Tatras

Peter Škoda sa vo svojom živote riadi mottom, že vždy existuje cesta a jeho rolou je pomôcť ju druhým ľuďom objaviť. Popri vzdelávaní sa v oblasti teológie, neskôr psychológie a pri získavaní pracovných skúseností, si Peter rozširoval svoj sociálny obzor a začal sa zameriavať na medziľudské vzťahy. Záujem o druhých ľudí ho viedol postupne až k práci lektora, kouča, konzultanta a v posledných rokoch HR manažéra pre Grand Hotel Kempinski High Tatras. "Povzbudzovať ostatných tak, aby v sebe objavili to najlepšie a dosiahli svoje ciele, sa stali pre mňa náplňou a motiváciou môjho vlastného života. Snažím sa ľuďom ukazovať, že nie je vôbec ťažké posúvať sa dopredu. Stačí len chcieť a pozorne počúvať svoje vnútro a rozpoznať čas určený pre pozitívnu zmenu", tvrdí. V rámci našej (ne)konferencie rozoberie tému "Prax a práca na sebe" a skúsi motivovať mladých, aby sa nebáli profesnej cesty, ktorá ich v živote čaká.  Pretože na jej konci môže byť sladká odmena v podobe úspechu.

Brandbuilding. Budovanie značky je základ a pomôže vám dostať váš podnik o dva levely vyššie.

Jakub Čech, CEO reklamnej agentúry daren&curtis

Už na gymnáziu robil grafiku pre školský časopis. Vášeň pre reklamu ho zlákala na vysokú školu, kde vyštudoval marketingovú komunikáciu. V roku 2004 založil reklamnú agentúru daren&curtis a odvtedy pomáha značkám rásť, nájsť svoju identitu a smer, ktorým sa vydať. Rozumie, že emócie sú v podnikaní dôležité a že ľudia sa nerozhodujú iba rozumom. Jakub Čech pomáhal s brandbuildingom Medusa Group pri expanzii do Viedne a vám pomôže vybudovať úspešnú značku a využiť internet vo svoj prospech. Čo to ten brandbuilding vlastne je a prečo je dôležitý?

Krízový manažment. Ako vytiahnuť svoj podnik z krízy?

Michal Fajin, odborník na krízovú komunikáciu

Michal Fajin sa v gastronómii pohybuje už od svojej mladosti. Na strednej škole sa mu podarilo získať stáž, o akej sa mu ani nesnívalo – obsluhoval aj samotného pápeža. Okrem toho je skúseným krízovým manažérom, z červených čísel dostal nejeden slovenský hotel.  Ako pracovať racionálne, keď sa skrátka nedarí a podľa čoho si určiť priority?

Ako zmanažovať procesy v kuchyni, aby dobre fungovala?

Tomáš Tejbus, Folks Truck

Čo všetko musí mať človek v sebe, aby bol nielen dobrým šéfkuchárom, ale aj manažérom? To vám prezradí Tomáš Tejbus, ktorý je známy nielen z televíznych obrazoviek (účinkoval v relácii „Slovensko chutí“), ale najmä medzi odbornou verejnosťou a gurmánmi.  Ako vníma rozdiel medzi najvyššou formou gastronómie a medzi foodtruckom? Existuje odlišnosť v surovinách, príprave či v cenotvorbe?

Viete ako sa správať na rajóne? Čo sa smie a čo nie?  (alebo etiketa vám môže zachrániť zadok)

Simona Myslikovjanová, špecialista na business etiketu

V oblasti gastronómie pôsobí už viac ako 20 rokov. Klientom pomáha s rozvojom podnikania, učí ich hospodáriť a svoje skúseností odovzdáva ďalej aj ako lektorka a  špecialistka na biznis etiketu. Simona Myslikovjanová je profesionálkou a lektorkou roka 2017, ktorá má chuť neustále sa zdokonaľovať a odhaľovať boľavé miesta nielen gastronomických podnikov. Ktorými pravidlami etikety by sa mal riadiť obsluhujúci personál a čo robiť s hosťom, ak obťažuje ostatných? 

Zaujíma vás franšíza? Aké sú jej výhody a úskalia?

Ivan Malinka, majiteľ Moods Bakery and Coffee

Podnikať v gastronómii bolo jeho snom. A tak vymenil reklamnú branžu za svoju prvú reštauráciu, ktorá však nebola úspešná. Poučil sa z chýb a skúsil to s raňajkovým konceptom Moods, ten sa rozrástol po celej Bratislave. Postupne však zistil, že ak si chce udržať kvalitu, musí znížiť počet prevádzok – na dnešné dve – a aj to je podľa jeho slov ešte stále veľa. Vtedy sa Ivan Malinka so svojimi obchodnými partnermi rozhodli vydať cestou franšízy. Ako sa podniká na Slovensku pomocou licencie v gastrobiznise a kto ocení jej výhody?

Ako vytvoriť dokonalý koncept?

Viktor Mészáros, spolumajiteľ Café Štefánik

Na vysokej škole vyštudoval cestovný ruch a hotelierstvo, kaviarne prevádzkuje už desiaty rok a v dedinke Ivanka pri Dunaji vytvoril ikonu, kam na kávu chodia ľudia z celého okolia. Spolu s kolegyňou Katarínou Bachorovou postavili svoj podnik na výbornom koncepte – vzdávajú ním hold a zároveň si pripomínajú jedného z najvýznamnejších Slovákov Milana Rastislava Štefánika. Čo by podľa Viktora nemalo chýbať dobrému konceptu kaviarne a prečo by mal majiteľ pracovať vo svojej prevádzke?

Manuál pre zamestnancov je základ. Ako ho zostaviť?

Mária Krišová a Karol Ryník, Purista

Pre svojich zamestnancov vytvorili manuál, ktorý ich mal naučiť, ako napríklad postupovať pri podnapitom hosťovi alebo prečo dojčiacej mamičke odporučiť radšej cappuccino z ristretta než z bezkofeínovej kávy. S čím vám pri podnikaní pomôže manuál pre zamestnanca a čo v ňom nesmie chýbať?

„Centrálny mozog“ vášho podniku: Ako si vybrať pokladničný systém?

Zuzana Vojteková, Papaya POS

Pokladnica je zákonná povinnosť a mnohí tak k nej i pristupujú – toto „nutné zlo“ odbavia najlacnejším možným riešením. Správne vybraný pokladničný systém však dokáže podnikateľom v gastronómií uľahčiť prácu, zefektívniť procesy v prevádzke i poskytnúť lepší prehľad o jej fungovaní. Ako teda zvoliť ten pravý?

Ďakujeme a tešíme sa na Vás na našej (ne)Konferencii už 22.11.2018 o 10:00 v klube pod lampou.

Kompletný program našej (ne)Konferencie Gastrolove.

9:45-10:00 Registrácia

10:00 - 10:30 Prax a Práca na sebe, Peter Škoda, Grand Hotel Kempinski High Tatras
10:30-11:00 Brandbuilding. Budovanie značky je základ., Jakub Čech, daren&curtis
11:00-11:30 Krízový manažment - ako vytiahnuť svoj podnik z krízy? Michal Fajin
11:30-12:00 Viete ako sa správať na rajóne? Čo sa smie a čo nie? (alebo etiketa vám môže zachrániť zadok), Simona Myslikovjanová, SiMyCo sro

12:00-12:45 Coffee Break a Live cooking spoločnosti A-Z Gastro

12:45-13:15 - Ako zmanažovať procesy v kuchyni? Tomáš Tejbus, Folks Truck
13:15-13:45 Zaujíma vás franchíza? Aké sú jej výhody a úskalia? Ivan Malinka, Moods Bakery & Coffee
13:45-14:15 Ako vytvoriť dokonalý koncept? Viktor Meszároš, Café Štefánik

14:15 - 14:30 Coffee Break

14:30-15:00 Manuál pre zamestnancov je základ. Ako ho zostaviť? Mária Krišová a Karol Ryník, Purista
15:00- 15:25 "Centrálny mozog vášho podniku" Ako si vybrať pokladničný systém? Zuzana Vojteková, Papaya POS: pokladní systém

15:25-15:30 Tombola o vecné ceny od partnerov

15:30 - 16:00 networking

 

 

http://gastrolove.sk

 

Záleží nám na dobrej gastronómii na Slovensku.

Tags

Miesto

Miesto

klub pod lampou
Partizánska 2
81103 Bratislava
Slovenská republika

Pozrieť na mape
Kontakt

Kontakt na organizátora

Bprom s.r.o.

gutka@gastrolove.sk

Fakturačné údaje

Bprom s.r.o.

Agátová 18,
90027 Bernolákovo
Slovenská republika

IČO: 51489775
DIČ: 120721471