Vymazať filter
19. marca, 2020 | št | 13:00
18 €
Uložiť
15€ bez DPH
18 € s DPH
Uložiť

Káva s DEVELORom: Výzva VUCA sveta

by DEVELOR Slovakia DEVELOR Slovakia Krasovského 13, 85101 Bratislava, Slovenská republika 19. marca, 2020 | št | 13:00 Pridaj do kalendára
15 € bez DPH 18 € s DPH

Popis

AKÉ SÚ VÝZVY DNEŠKA?

Ako zvládať premenlivosť? Ako sa vyrovnať s neistotou? Akým spôsobom fungovať v komplexite? A čo robiť s neurčitosťou? Tieto otázky si kladieme aj my a hľadáme cestu, ako ich pomôcť zodpovedať v realite firemného prostredia našim klientom– možno. Pridajte sa k nám a posvietime si na to, ako zvládať VUCA svet (Volatile - nestály, Uncertain - neistý, Complex - komplexný, Ambiguous - neurčitý). Pozývame vás spoznať GAMIFIKOVANÚ VZDELÁVACIU AKTIVITU, ktorá nastaví vhodný postoj a rozvinie zručnosti vhodné do dnešného sveta VUCA. Rezervujte si jedno miesto pre seba ešte dnes!


Nevyhovuje vám termín? Napíšte nám a s naším konzultantom sa dohodnete na tom, ako postupovať.


AKÝ PROGRAM VÁS ČAKÁ?

13:00

Privítanie

Uvedenie do témy VUCA

13:15

Praktické demo gamifikovaného programu Výzva VUCA sveta

15:30

Voľná diskusia

16:00

Záver

PREČO PRÍSŤ?

Máte priestor diskutovať s (nielen) HRistami o jednej z horúcich tém dneška – ako fungovať v premenlivých podmienkach VUCA sveta a ako na to nastaviť ľudí.

Spoznáte riešenie na budovanie postojov vhodných do premenlivej reality, ktoré využíva gamifikáciu a interaktivitu pre zlepšenie rozvojového efektu.

Zažijete medzi prvými jedinečný DEVELOR gamifikovaný program, ktorý sme vyvíjali v spolupráci s Poľskou pobočkou, a ktorý si už naostro zažili vo firmách ako Procter & Gamble, T-mobile či Schneider Electric.

Užijete si chutnú kávu a príjemnú spoločnosť s výhľadom na Sad Janka Kráľa a Bratislavský hrad.

KTO VÁS BUDE SPREVÁDZAŤ?

Kinga Novotná - Kinga je trénerka a konzultantka DEVELOR od jeho začiatkov na Slovensko trhu. Rada prijíma nové výzvy a hľadá cesty, ako ich zvládať. V rámci svojej práce s klientmi mala mnohokrát možnosť pomáhať zvládať navigáciu nejasnými reáliami VUCA sveta. Práve preto ju tento inovatívny program z dielne našich poľských kolegov zaujal natoľko, že sa stáva jednym z expertov na jeho prípravu a realizáciu.

Barbora Malíková - Barbora ako konzultant rozvoja u viacerých svojich klientov v poslednej dobe registruje otázku “čo máte na to, aby ľudia lepšie zvládali nejasnosť a komplexitu?” Aj preto sa aktívne zapojila do vývoja a testovania Výzvy VUCA sveta.

JE TO PRE VÁS?

Káva s DEVELORom je podujatie pre ľudí, ktorých zaujíma téma rozvoja ľudského potenciálu vo firmách a zvyčajne sú v nej na nejakej úrovni aktívni. Typickí účastníci sú zástupcovia HR (vzdelávanie a rozvoj, HR Business Partneri, HR manažéri) a biznis manažéri, ktorí veria tomu, že cez ľudí sa dajú najlepšie ovplyvňovať výsledky.

CENA, LOGISTIKA A INÉ INFORMÁCIE

Káva s DEVELORom sa koná v priestoroch organizátora DEVELOR Slovakia, s.r.o. na Krasovského 13, v Bratislave.

Účasť je obmedzená na maximálne 15 ľudí.

Účastnícky poplatok pokrýva:

  • účasť na káve,
  • sprievodné tlačené materiály,
  • zaslané výstupy z podujatia,
  • občerstvenie na mieste.

Ďalšie detaily (príchod, parkovanie a iné) obdržia registrovaní účastníci na registračný e-mail týždeň pred konaním podujatia.

Tešíme sa na vás v DEVELORe!