Akčné ženy v Bratislave - JARNÁ edícia - podujatie na tickpo-sk
Uložiť

Akčné ženy v Bratislave - JARNÁ edícia

by Akčné ženy Základné info: Campus Cowork,Staromestská 3,Bratislava,Slovenská republika
Bratislava
12. apríl, 2019 | pi | 17:00 Pridaj do kalendára
18.00 € KÚPIŤ LÍSTOK

Popis


#Akčné ženy v Bratislave - Jarná edícia!

Inšpiratívne podujatie pre všetky akčné ženy v Bratislave - Jarná edícia!
Poďte s nami osláviť jar inšpiratívnym večerom akčných žien v Bratislave! Stretneme sa spolu spoločne so 4 zaujímavými ženami a ich príbehmi. Nenechajte si ujsť večer plný akčných žien, networkingu, motivácie a pozorností, ktoré pre vás už pripravujeme. Každá účastníčka získa v rámci vstupenky aj tombolový lístok, darček od akčných žien, kopec inšpirácie a množstvo nových kontaktov. Tak si nezabudnite i vy priniesť svoje vizitky!

lll Vytvorila som si svoj mini New York

Red Cat Cabaret Club - Lucia Siposova - herečka, speváčka, autorka a majiteľka vyhľadávaného klubu Red Cat Cabaret nám prezradí, ako sa plní kabaretný sen. Napriek tomu, že ju mnohí odhovárali, pustila sa do dobrodružstva menom podnikanie. Aká bola jej cesta a čo je podľa nej kľúčom k úspechu v umeleckej brandži?

lll Maľuje a miluje. Trénuje a čaruje. A ešte omnoho viac..

Ak sa Alex Machanovej niekto opýta, čím sa živí, povie vám napríklad aj že maľuje a miluje. Servíruje a pomáha. Trénuje a popritom čaruje. Saša je kreatívna duša a v Bratislave si splnila svoj sen - založila si kaviarničku a rozprávkový multifunkčný priestor na rôzne workshopy. Má svoju značku športového oblečenia a aktívne sa venuje svojmu telu – športu a rovnako zdravej strave. Popritom ako akčná žena toho robí omnoho viac. Ale o tom, sa už budeme spolu rozprávať na našom evente.

lll NEPOROVNÁVAJ SA!

Miroslava Halmi Ex Luberdova nám predstaví kampaň, ktorá osloví každú z nás.
Kľúčové slová sú: sebadôvera. Sebeláska. Úcta k svojmu telu. Mediálna deformácia. Krivky. Ženskosť. Výživa. Radosť zo života.
Mirka dnes pôsobí ako nutričná poradkyňa, no niekedy sa ešte príležitostne vráti aj ku svojej niekdajšej kariére modelky. Je bývalou slovenskou a európskou vicemiss roka 2003, ktorá však už v tých časoch inklinovala ku kuchyni a kvalitnému jedlu. K jedlu ako k profesii ju priviedol jej syn, ktorému lekári stanovili vážnu diagnózu, s ktorou sa Mirka rozhodla bojovať práve prostredníctvom zdravého a výživného jedla. Organizmus všetko úsilie vrátil späť a Mirka takto synovi pomohla boj s ochorením vyhrať. Dnes okrem iného pomáha v oblasti stravovania sa aj rodinám s podobným osudom. Určite ju poznáte aj z Telerána.

lll "Aké je to byť pri vývoji nových produktov a služieb pre podnikanie?
 
A aké je mať zodpovednosť za viac ako 98000 firemných klientov? Aké požiadavky majú dnes podnikatelia?
Toto, ale i mnohé iné vám prezradí Matus Podstrelenec - manažér marketingu pre firemných zákazníkov O2, ktorý robí v rámci svojich kompetencií spolu so svojim tímom všetko, aby vyhovel potrebám meniaceho sa sveta v oblasti podnikania. Do jeho agendy už viac ako 8 rokov spadá vývoj nových produktov a služieb pre segment biznisu. Okrem toho sa stará o externý predajný kanál obchodníkov a partnerov. Ak podnikáte, dozviete sa potrebné informácie, ktoré vám pomôžu splniť nové zákonné podmienky vo vašom biznise.

Sprievodný program
lll Pripravili sme pre vás krátku show – teasing na vystúpenie The Gentlemen Slovakia. Profesionálni tanečníci, ktorí rozprúdia našu jarnú edíciu podnetným tancom. Pôjde o ochutnávku z ich show, ktorú môžete vidieť celú na niekoľkých miestach na Slovensku.

lll Srdečne Vás pozývame na MÓDNU PREHLIADKU, ktorá bude súčasťou inšpiratívneho podujatia pre všetky akčné ženy v Bratislave. Predstavíme vám nové modely na jar a leto 2019 z kolekcie BLACK is BACK a RAINBOW. Sú to naozaj čerstvé novinky, máte sa na čo tešiť!
Hlavným partnerom módnej prehliadky je kozmetická značka Mary Kay.

Kedy a kde?
Akcia sa bude konať 12. apríla v Campus Cowork City na Staromestskej 3 v Bratislave o 17.00 hod.
Ste takisto akčná žena ako my? A chcete spoznať i ďalšie akčné ženy? Rezervujte si tento večer a čas pre seba!
Tešíme sa na vás v Bratislave!

Akčné ženy ??

Miesto konania eventu

Campus Cowork,Staromestská 3,Bratislava,Slovenská republika
Bratislava

Pozrieť na mape

Kontakt na organizátora

Akčné ženy

gaborova.martina@gmail.com

Fakturačné údaje

Akčné ženy

Šafárikova 13,
04011 Košice
Slovenská republika

IČO: 511 65996
DIČ: 2120729578
IČ DPH:

Popis

Popis


#Akčné ženy v Bratislave - Jarná edícia!