Vymazať filter
29. septembra, 2020 | ut | 09:00
330 €
Uložiť
275€ bez DPH
330 € s DPH
Uložiť

Insights Discovery: Vyfarbite sa!

by DEVELOR Slovakia s.r.o. DEVELOR Slovakia Krasovského 13, 85101 Bratislava, Slovenská republika 29. septembra, 2020 | ut | 09:00 Pridaj do kalendára
275 € bez DPH 330 € s DPH

Popis

MAJTE ODVAHU SPOZNAŤ SEBA A OSTATNÝCH!

Získajte svoj jedinečný 18-stranový osobný profil Insights Discovery a s ním aj vedomosti a zručnosti, ktoré vám pomôžu do väčšej hĺbky uvedomiť si svoje správanie, silné a slabé stránky a lepšie spolupracovať s inými. 

Farebná osobnostná typológia Insights Discovery prináša zapamätateľný a fascinujúci program, ktorý buduje spoločný jazyk cez symboliku farieb, pomôže vám objaviť rozmanitosť osobností a ich potreby. DEVELOR s Insights Discovery už vyše 20 rokov rozvíja osobnú, tímovú a organizačnú efektivitu. Spoznajte svoj jedinečný farebný odtlačok aj vy! Viac než 200000 ľudí ročne prechádza týmto programom.


Nevyhovuje vám termín, prípadne máte väčší počet ľudí, pre ktorých by ste radi zorganizovali tréning? Napíšte nám a s naším konzultantom sa dohodnete na tom, ako postupovať.


PROGRAM DVOJDŇOVÉHO ŠKOLENIA

Počas dvoch programových dní sa budete v dvoch tímoch snažiť o dobytie Južného pólu a úspešný návrat tímu domov. To, či sa vám to podarí a kto vyhrá súťaž o prvenstvo, závisí na vašej stratégii, taktike, schopnosti spolupracovať a plniť čiastkové úlohy vyplývajúce z úlohy lídra. V rámci cesty sa povenujeme viacerým kľúčovým líderským zručnostiam.

Deň 1

Nábor a rozdelenie do 2 tímov, stratégia

Motivácia v čase zmeny

Riešenie konfliktu

Spolupráca vzdialených tímov

Deň 2

(Ne) výkon a spätná väzba

Delegovanie nepopulárnej úlohy

Tímový konsenzus

Vyhodnotenie výpravy, predanie výsledkov


Celý deň sa budete venovať najmä praktickým cvičeniam, na ktorých chytíte zručnosť doslova do ruky. 


PREČO PRÍSŤ?

Vďaka jednoduchosti a pochopiteľnosti budete vedieť okamžite použiť znalosti v dennodennej práci.

Po tréningu budete lepšie vedieť porozumieť svojmu správaniu a správaniu ľudí okolo vás

Vďaka pochopeniu farebných energií získate väčšiu istotu v komunikácii s inými

Maximálne interaktívny program vás bude baviť a zároveň vzdelávať.

PRÍPRAVA OSOBNEJ PROFILOVEJ SPRÁVY

Pre účasť je potrebné vyplniť online osobnostný dotazník Insights Discovery, ktorý vám bude zaslaný vopred e-mailom. Na základe vyplneného dotazníka systémovo spracujeme vašu osobnú správu. Táto správa bude zdieľaná len s vami. Jej časti môžu byť zdieľané (na základe vášho súhlasu) počas priebehu tréningu.

Validizovaná personalizovaná osobná profilová správa o dĺžke cca 18 strán slúži ako silný rozvojový nástroj pre jednotlivca, mnohí účastníci nám referujú, že aj roky po absolvovaní tréningu sa k nej vracajú s cieľom opätovne objaviť o sebe dôležité aspekty. Správa popisuje vaše preferované správanie a komunikačný štýl na základe vašich odpovedí na dotazník, je teda tak dobrá, ako úprimné sú vaše odpovede.

KTO VÁS BUDE SPREVÁDZAŤ

Dana Jelínková Nemčická je konzultantkou a trénerkou DEVELORu. Dlhodobo úspešne doručuje tréningy osobnostnej typológie. Je výborným partnerom, s účastníkmi udržiava otvorený a priateľský kontakt. Dana je plná červenej a žltej energie. Ak vám nie je jasné, čo to znamená, po tréningu to jasné bude 

CENA, LOGISTIKA A INÉ INFORMÁCIE

Tréning sa koná v priestoroch organizátora DEVELOR Slovakia, s.r.o. na Krasovského 13, v Bratislave.

Účasť je otvorená pre maximálne 10 ľudí, aby sa vám dostalo maximum pozornosti od trénera.

Účastnícky poplatok pokrýva:

  • účasť na tréningu,
  • osobnú správu Insigths Discovery (základná kapitola) v rozsahu cca 18 strán
  • sprievodné tlačené materiály,
  • zaslané výstupy z podujatia,
  • občerstvenie na mieste.

Poplatok nezaŕňa obed.

Ďalšie detaily (príchod, parkovanie a iné) obdržia registrovaní účastníci na registračný e-mail týždeň pred konaním podujatia.

Tešíme sa na vás v DEVELORe!