Vymazať filter
02. júna, 2020 | ut | 09:00
510 €
Uložiť
425€ bez DPH
510 € s DPH
Uložiť

Líderšip výzva: Po stopách Amundsena

by DEVELOR Slovakia s.r.o. DEVELOR Slovakia Krasovského 13, 85101 Bratislava, Slovenská republika 02. júna, 2020 | ut | 09:00 Pridaj do kalendára
425 € bez DPH 510 € s DPH

Popis

ZDOLAJTE VÝZVU AMUNDSENA!

Objavte svoj potenciál vo vedení ľudí počas dobrodružnej objaviteľskej cesty. Inšpirujte sa príbehom úspešného lídra a jeho tímu. Príďte sa pozrieť, či by bol inšpiráciou aj pre vás alebo vašich ľudí. Čaká vás jedinečný polo-otvorený tréning ktorého účastníkmi budete vy a zároveň tréneri a konzultanti DEVELORu. Zmerajte si spoločne sily zoči-voči neľútostným podmienkam a získajte maximum z učenia prostredníctvom spätnej väzby.

Leadership inšpirovaný Amundsenom je jedným z najnáročnejších a zároveň najobľúbenejších rozvojových programov DEVELORu. Preneste sa s nami na Antarktídu, kde lídri v neľútostných podmienkach dokázali uspieť vďaka skvelej stratégii a príprave,  dobrému výberu členov tímu, ochote ísť do rizika a zameraniu sa na hlavný cieľ. Ich výzvy prepojíme na aktuálny svet biznisu a vaše každodenné výzvy v práci.


Nevyhovuje vám termín, prípadne máte väčší počet ľudí, pre ktorých by ste radi zorganizovali tréning? Napíšte náms naším konzultantom sa dohodnete na tom, ako postupovať.


PROGRAM DVOJDŇOVÉHO ŠKOLENIA

Počas dvoch programových dní sa budete v dvoch tímoch snažiť o dobytie Južného pólu a úspešný návrat tímu domov. To, či sa vám to podarí a kto vyhrá súťaž o prvenstvo, závisí na vašej stratégii, taktike, schopnosti spolupracovať a plniť čiastkové úlohy vyplývajúce z úlohy lídra. V rámci cesty sa povenujeme viacerým kľúčovým líderským zručnostiam.

Deň 1

Nábor a rozdelenie do 2 tímov, stratégia

Motivácia v čase zmeny

Riešenie konfliktu

Spolupráca vzdialených tímov

Deň 2

(Ne) výkon a spätná väzba

Delegovanie nepopulárnej úlohy

Tímový konsenzus

Vyhodnotenie výpravy, predanie výsledkov


Celý deň sa budete venovať najmä praktickým cvičeniam, na ktorých chytíte zručnosť doslova do ruky. 


PREČO PRÍSŤ?

Preveríte si líderské zručnosti v jedinečnej simulovanej výprave na Južný pól

Porovnáte svoje skúsenosti a prístup k vedeniu ľudí s inými skúsenými lídrami

Spoznáte skvelý gamifikovaný program vhodný aj pre vašich ľudí

Získate inšpiráciu a spätnú väzbu, ktoré vám pomôžu rozvíjať seba, ľudí a firmu

KTO VÁS BUDE SPREVÁDZAŤ?

Martina Georgievová je senior trénerka a konzultantka, ktorá s DEVELORom pôsobí takmer od úplného začiatku. Leadership inšpirovaný Amundsenom je jej srdcovou záležitosťou a neustále sa snaží do neho prinášať niečo nové!
Petra Valašík Lutterová je konzultantkou pre vzdelávanie a rozvoj, trénerkou a taktiež zanietenou praktikantkou vizualizácie a vizuálneho zaznamenávania, ktorými v mnohých smeroch obohatila aj tento obľúbený tréning.

CENA, LOGISTIKA A INÉ INFORMÁCIE

Tréning sa koná v priestoroch organizátora DEVELOR Slovakia, s.r.o. na Krasovského 13, v Bratislave.

Účasť je otvorená pre maximálne 8 ľudí, aby sa vám dostalo maximum pozornosti od trénera.

Účastnícky poplatok pokrýva:

  • účasť na tréningu,
  • sprievodné tlačené materiály,
  • zaslané výstupy z podujatia,
  • občerstvenie na mieste.

Poplatok nezaŕňa obed.

Ďalšie detaily (príchod, parkovanie a iné) obdržia registrovaní účastníci na registračný e-mail týždeň pred konaním podujatia.

Tešíme sa na vás v DEVELORe!